Opracowanie dokumentacji na potrzeby planów ochrony dla pięciu Parków Krajobrazowych: Jaśliskiego, Ciśniańsko-Wetlińskiego, Doliny Sanu, Czarnorzecko-Strzyżowskiego i Pasma Brzanki.

Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie, 38-450 Dukla, ul. Trakt Węgierski 8a, tel. (0-13) 43-631-87

Kompendium wiedzy

Mapka

Przyroda

Ogromne leśne przestrzenie ( 65% powierzchni parku ) mozaikowo urozmaicają łąki i pastwiska. Las ukrywa liczne młaki ...

[ czytaj więcej ]

Rezerwaty

Rozporządzenie nr 64/99 Wojewody Podkarpackiego z dnia 31 sierpnia 1999r. Dz.Urz.Woj. Podkarpackiego nr 20 z ...

[ czytaj więcej ]

Aktualności

Konkurs plastyczny na Ekologiczną Ozdobę Bożonarodzeniową - wyniki!

W dniu 19 grudnia w siedzibie Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która wyłoniła laureatów w konkursie „EKOLOGICZNA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”. Organizatorzy konkursu informują, że w terminie do 10 grudnia 2018 roku  wpłynęło 38 prac spełniających wymogi regulaminu ze szkół podstawowych z gminy Frysztak, która leży na obszarze Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego i jego otuliny.

Komisja, kierując się przesłankami zawartymi w regulaminie wyłoniła po trzech laureatów w dwóch kategoriach wiekowych i przyznała po dwa wyróżnienia.

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za rzetelne przygotowanie prac plastycznych. 

O miejscu i terminie wręczenia nagród poinformujemy w późniejszym terminie.

  • Data aktualizacji: 2021-01-21 10:48
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 090 387