Opracowanie dokumentacji na potrzeby planów ochrony dla pięciu Parków Krajobrazowych: Jaśliskiego, Ciśniańsko-Wetlińskiego, Doliny Sanu, Czarnorzecko-Strzyżowskiego i Pasma Brzanki.

Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie, 38-450 Dukla, ul. Trakt Węgierski 8a, tel. (0-13) 43-631-87

Kompendium wiedzy

Mapka

Przyroda

Ogromne leśne przestrzenie ( 65% powierzchni parku ) mozaikowo urozmaicają łąki i pastwiska. Las ukrywa liczne młaki ...

[ czytaj więcej ]

Rezerwaty

Rozporządzenie nr 64/99 Wojewody Podkarpackiego z dnia 31 sierpnia 1999r. Dz.Urz.Woj. Podkarpackiego nr 20 z ...

[ czytaj więcej ]

Aktualności

„KROSNO BIEGA”.

W dniu 17 czerwca 2020r. na terenie Czarnorzecko – Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego  odbyła się impreza sportowa  „KROSNO BIEGA” której organizatorem  była Fundacja „Ultra” z Krosna.   Trasa biegu prowadziła ścieżkami i szlakami masywu Królewskiej Góry z metą na Zamku Kamieniec w Odrzykoniu dostarczając zawodnikom wiele emocji. Na 7 kilometrowej trasie odbyły się dwie konkurencje biegi przełajowe oraz na tym samym odcinku wystartowali zawodnicy nordic walking. W obu konkurencjach wystartowało około 90 osób.  Mimo zmiennej pogody impreza się udała, a zawodnicy byli bardzo zadowoleni i już zapowiedzieli udział w następnej tego cyklu imprezie. Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie wsparł imprezę „KROSNO BIEGA” przekazując Organizatorom materiały promocyjne, które zostały rozdane uczestnikom zawodów w formie upominków. Wyniki zawodów znajdują się na stronie internetowej Organizatora.

  • Data aktualizacji: 2021-07-23 07:51
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 836 108