Kompendium wiedzy

Kompendium wiedzy o Parkach

Mapka

Mapka

Przyroda

Grafika przyrodyOgromne leśne przestrzenie ( 65% powierzchni parku ) mozaikowo urozmaicają łąki i pastwiska. Las ukrywa liczne młaki ...

[ czytaj więcej ]

Rezerwaty

Grafika rezerwatówRozporządzenie nr 64/99 Wojewody Podkarpackiego z dnia 31 sierpnia 1999r. Dz.Urz.Woj. Podkarpackiego nr 20 z ...

[ czytaj więcej ]

Aktualności

Konkurs plastyczny „NIETOPERZ DA SIĘ LUBIĆ” organizowany w ramach XVII Podkarpackiej Nocy Nietoperzy.

Tradycyjnie jak co roku, serdecznie zapraszamy uczniów ze szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod tytułem „Nietoperz da się lubić”. Konkurs ten realizowany jest w ramach XVII Podkarpackiej Nocy Nietoperzy w Czarnorzekach. Jego celem jest uwrażliwienie na piękno przyrody oraz dostrzeganie jej niezwykłych detali na przykładzie nietoperzy, a także rozwijanie wśród dzieci i młodzieży umiejętności obserwacji przyrody, jej dokumentowania, interpretacji, opisu,  i kształtowanie świadomości ekologicznej uczestników.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy autorskiej w dowolnej technice plastycznej (rysunek, malarstwo, wyklejanka, szkic) o tematyce związanej z ochroną nietoperzy, ich siedlisk -  zimowych i letnich miejsc schronienia. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice i dowolnym formacie, nie mniejszym niż format A4. Szczegóły znajdują się w regulaminie.

Rozdanie nagród odbędzie się 25 września 2020 w Domu Ludowym w Czarnorzekach i jak co roku połączone będzie z prelekcjami zaproszonych gości, ogniskiem z poczęstunkiem oraz krótką wycieczką pieszą. W związku z zagrożeniem wirusowym uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą wypełnionego oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz środków ochrony osobistej. 

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa i oświadczenie znajdują się w załącznikach.

Załączniki:

Atrakcje

Grafika atrakcje

Multimedia

 do góry