Data wydruku: 2021-09-22 01:58:56

Parki Krosno

e-mail: poczta@parkikrosno.pl www: parkikrosno.pl

Aktualności

Glamping - nowy styl uprawiania turystyki w Jaśliskim Parku Krajobrazowym.

IMG-3372
IMG-3372

Poniżej przedstawiamy ofertę Forrest Glamp w Jaślikm Parku Krajobrazowym jako nowoczesny styl uprawiania turystyki.

Forrest Glamp – glamping położony u podnóży Jaślisk, to miejsce gdzie spędzisz czas w ciszy i głuszy, z dala od trosk codziennego dnia i hałasów miasta. Posłuchaj szumu rzeki, dźwięków lasu i pozwól sobie odpocząć.

Nasza oferta to glampingowe namioty z widokiem na rzekę, graby, lipy i czeremchy, blisko przyrody, na pograniczu Beskidu Niskiego i Bieszczad. Gwarantujemy niezapomniany czas i najlepsze, leśne wspomnienia.

Forrest Glamp to sześć namiotów wyposażonych we wszystko, czego potrzeba dla komfortowego wypoczynku. Wygodne łóżka i miękkie poduchy dla strudzonych leśnymi wędrówkami oraz ciepły prysznic i gotowa do zaparzenia kawiarka będą czekać na naszych Gości w każdym z namiotów.

Nasza oferta w wersji standard skierowana jest do 4-osobowych załóg, namioty premium pomieszczą nawet 6-osobową ekipę, a de lux i 7 osób!

Standardowo na wyposażeniu każdego z namiotów znajduje się:

  • łazienka z prysznicem, zestaw ręczników;
  • w pełni wyposażony aneks kuchenny;
  • jedno podwójne łóżko małżeńskie i jedno piętrowe, zestaw pościeli;
  • meble do przechowywania Waszych skarbów;
  • kącik do spokojnego spożywania przyrządzonych posiłków;
  • planszówki i książki na długie wieczory;
  • palenisko.

Dodatkowo każdy namiot wzbogacony jest o 15 metrowy, drewniany taras z kompletem wypoczynkowym – idealne miejsce do zatopienia się w książce i chwili relaksu.

Chętnie ugościmy Was razem z Waszymi czworonogami! Jednak z uwagi na dobro wszystkich naszych Gości pobyt z psami możliwy jest w tylko w namiotach Standard. W trosce o zdrowie alergików, namioty Premium i De Lux pozostają wolne od czworonożnych Przyjaciół. Pamiętajcie również, że Forrest Glamp to nieogrodzony teren blisko natury i dzikiej zwierzyny – swojego psiaka zabieracie ze sobą na własną odpowiedzialność!