Opracowanie dokumentacji na potrzeby planów ochrony dla pięciu Parków Krajobrazowych: Jaśliskiego, Ciśniańsko-Wetlińskiego, Doliny Sanu, Czarnorzecko-Strzyżowskiego i Pasma Brzanki.

Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie, 38-450 Dukla, ul. Trakt Węgierski 8a, tel. (0-13) 43-631-87

Kompendium wiedzy

Mapka

Przyroda

Ogromne leśne przestrzenie ( 65% powierzchni parku ) mozaikowo urozmaicają łąki i pastwiska. Las ukrywa liczne młaki ...

[ czytaj więcej ]

Rezerwaty

Rozporządzenie nr 64/99 Wojewody Podkarpackiego z dnia 31 sierpnia 1999r. Dz.Urz.Woj. Podkarpackiego nr 20 z ...

[ czytaj więcej ]

Aktualności

Laureaci konkursu „Moja kartka świąteczna – WIELKANOC 2018”.

W dniu 21 marca 2018 r. w siedzibie Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie ul. Trakt Węgierski 8a, 38-450 Dukla odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która wyłoniła laureatów w konkursie „Moja kartka świąteczna – WIELKANOC 2018”.

Organizatorzy konkursu informują, że w regulaminowym terminie do 16 marca 2018 roku  wpłynęło w sumie 70 prac z Przedszkola Gminnego w Dukli i świetlicy szkolnej działającej przy Szkole Podstawowej w Dukli.

Wszystkie prace spełniały wymogi formalne i były zgodne z zasadami Regulaminu konkursu plastycznego.

Komisja, kierując się  przesłankami zawartymi w regulaminie wyłoniła po trzech laureatów w trzech kategoriach i przyznała po dwa wyróżnienia.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym nastąpi podczas prelekcji zorganizowanej na terenie Gminnego Przedszkola
w Dukli i placówki szkolnej, z której wyłoniono zwycięzców po uzgodnionym wcześniej terminie.

 Laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za rzetelne przygotowanie prac plastycznych. Przeprowadzony konkurs miał na celu promowanie świadomości ekologicznej, poprzez wykorzystanie surowców wtórnych.

Wszystkie nadesłane prace zostaną przekazane wraz z życzeniami świątecznymi do instytucji współpracujących z Zespołem. 

  • Data aktualizacji: 2021-02-18 11:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 189 916