Opracowanie dokumentacji na potrzeby planów ochrony dla pięciu Parków Krajobrazowych: Jaśliskiego, Ciśniańsko-Wetlińskiego, Doliny Sanu, Czarnorzecko-Strzyżowskiego i Pasma Brzanki.

Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie, 38-450 Dukla, ul. Trakt Węgierski 8a, tel. (0-13) 43-631-87

Kompendium wiedzy

Mapka

Przyroda

Ogromne leśne przestrzenie ( 65% powierzchni parku ) mozaikowo urozmaicają łąki i pastwiska. Las ukrywa liczne młaki ...

[ czytaj więcej ]

Rezerwaty

Rozporządzenie nr 64/99 Wojewody Podkarpackiego z dnia 31 sierpnia 1999r. Dz.Urz.Woj. Podkarpackiego nr 20 z ...

[ czytaj więcej ]

Aktualności

Wyniki konkursu na "Ekologiczną Palmę Wielkanocną".

W dniu 11 kwietnia 2019 r. w  siedzibie Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która wyłoniła laureatów w konkursie na „Ekologiczną Palmę Wielkanocną”.

Organizatorzy konkursu informują, że w regulaminowym terminie do 5 kwietnia 2019 roku  wpłynęło w sumie 47 prac ze szkół podstawowych z terenu Gminy Jodłowa (podkarpackiej części Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki).

Wszystkie prace spełniały wymogi formalne i były zgodne z zasadami Regulaminu konkursu plastycznego.

Komisja, kierując się przesłankami zawartymi w regulaminie wyłoniła po trzech laureatów w dwóch kategoriach i przyznała po dwa wyróżnienia.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za rzetelne przygotowanie prac plastycznych. Przeprowadzony konkurs miał na celu promowanie świadomości ekologicznej, poprzez wykorzystanie surowców naturalnych.

Wszystkie nadesłane prace zostaną wyeksponowane na wystawie w siedzibie Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie.

  • Data aktualizacji: 2021-02-26 14:38
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 747