Kompendium wiedzy

Kompendium wiedzy o Parkach

Mapka

Mapka

Przyroda

Grafika przyrodyOgromne leśne przestrzenie ( 65% powierzchni parku ) mozaikowo urozmaicają łąki i pastwiska. Las ukrywa liczne młaki ...

[ czytaj więcej ]

Rezerwaty

Grafika rezerwatówRozporządzenie nr 64/99 Wojewody Podkarpackiego z dnia 31 sierpnia 1999r. Dz.Urz.Woj. Podkarpackiego nr 20 z ...

[ czytaj więcej ]

Aktualności

Sprzątanie Świata 2022 w ramach działań związanych z programem Dostępność +.

W dniu 10 października 2022 r. odbyło się Sprzątanie Świata, które organizowane jest przez Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie corocznie w związku z Międzynarodowym Dniem Sprzątania Świata.  Celem akcji nie jest wyłącznie uprzątnięcie śmieci, lecz uświadamianie społeczeństwa w jakim stopniu nasza ziemia jest zanieczyszczona i jak temu przeciwdziałać. Wszyscy ludzie muszą mieć pełną świadomość, że ziemia to nasz dom i to jak o niego zadbamy taka czeka Nas przyszłość.

W tegorocznej edycji Sprzątania Świata uczestniczyło 28 osób ze szczególnymi potrzebami -podopieczni ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Cergowej wraz z opiekunami i Panią Dyrektor. Wszystkich wyposażono w rękawice ochronne oraz worki do segregacji. Akcja Sprzątania Świata odbyła się na terenie Czarnorzecko –Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego.

Wszyscy uczestnicy w ramach podziękowania zostali zaproszeni do zwiedzania Schronu Kolejowego w miejscowości Stępina - Cieszyna.

Galeria

Atrakcje

Grafika atrakcje

Multimedia

 do góry
rolex https://www.replicauhren.to will be the special heart and soul regarding specialist information and also talent. de.wellreplicas.to is world-famous for its grand complications and luxury watches. https://www.orologireplica.to/ for sale in usa high-performance steel ring are positioned between crystal clear glass along with the event returning cover up. https://www.redditwatches.com/ with fast shipping worldwide and 1 year warranty on all watches. design inspiration of the new women?ˉs wherewatches comes from the star ¨c large star.