Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rogach w sali edukacyjnej.
W dniu 23 kwietnia 2015 roku z zajęć w sali edukacyjnej Zespołu skorzystało 15 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rogach. Dzieci zwiedziły wystawę eksponatów faunistycznych, salę informacyjno-edukacyjna oraz obejrzały film przyrodniczy.
Nasze publikacje + pokaż wszystkie
Atrakcje


Ogromne leśne przestrzenie ( 65% powierzchni parku ) mozaikowo urozmaicają łąki i pastwiska. Las ukrywa liczne młaki ...
Rozporządzenie nr 64/99 Wojewody Podkarpackiego z dnia 31 sierpnia 1999r. Dz.Urz.Woj. Podkarpackiego nr 20 z ...