Grafika przyrodyOgromne leśne przestrzenie ( 65% powierzchni parku ) mozaikowo urozmaicają łąki i pastwiska. Las ukrywa liczne młaki ...

Grafika rezerwatówRozporządzenie nr 64/99 Wojewody Podkarpackiego z dnia 31 sierpnia 1999r. Dz.Urz.Woj. Podkarpackiego nr 20 z ...

- Konkurs plastyczny „Ekologia”
- Konkurs na wypracowanie tematyczne
- Konkurs wiedzy ekologicznej
W konkursie wzięło udział wszystkie siedem gimnazjów z Gminy Rymanów w trzyosobowych składach. Podczas finału odbył się test z wiedzy ekologicznej a także rozpoznawanie chronionych zwierząt i roślin. W łącznej klasyfikacji wszystkie miejsca na podium zajęli uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Posadzie Górnej. Zwyciężył Michał Zagórski przed Maciejem Głowackim i Sylwią Wołczańską. W punktacji zespołowej zwyciężył Zespół Szkół Publicznychw Posadzie Górnej. Kolejne miejsca zajęły Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie oraz Zespół Szkół Publicznych w Klimkówce.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestników a zwycięzcy również nagrody rzeczowe.