Opracowanie dokumentacji na potrzeby planów ochrony dla pięciu Parków Krajobrazowych: Jaśliskiego, Ciśniańsko-Wetlińskiego, Doliny Sanu, Czarnorzecko-Strzyżowskiego i Pasma Brzanki.

Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie, 38-450 Dukla, ul. Trakt Węgierski 8a, tel. (0-13) 43-631-87

Kompendium wiedzy

Mapka

Przyroda

Ogromne leśne przestrzenie ( 65% powierzchni parku ) mozaikowo urozmaicają łąki i pastwiska. Las ukrywa liczne młaki ...

[ czytaj więcej ]

Rezerwaty

Rozporządzenie nr 64/99 Wojewody Podkarpackiego z dnia 31 sierpnia 1999r. Dz.Urz.Woj. Podkarpackiego nr 20 z ...

[ czytaj więcej ]

Aktualności

VIII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach.

2
1

W dniach 25 i 26 października 2018r. w Rzeszowie odbył się VIII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach jest wydarzeniem cyklicznym, organizowanym od 2011 r., podczas którego rozmawia się o innowacyjnych rozwiązaniach i narzędziach marketingowych dla regionów. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli samorządów, pracowników agencji, firm oraz instytucji okołobiznesowych zajmujących się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań promocyjnych.

W pierwszym dniu VIII edycji Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach  przedstawiono zestawienie kampanii promocyjnych polskich miast i regionów minionego roku oraz przedstawiona najbardziej interesujące i oryginalne przykłady realizacji takich działań. Kolejnymi  tematami były: promocja  za pośrednictwem social mediów, wykorzystanie influencerów  w działaniach marketingowych, jak prowadzić komunikację  z mediami aby stała się ona elementem skutecznego dialogu. W ramach kongresu oprócz wykładów i prezentacji  odbyły się także warsztaty praktyczne. Pierwsze zajęcia  jak wykorzystywać dane z monitoringu mediów do tworzenia contentu. Drugie zajęcia zatytułowane Działasz lokalnie – promuj globalnie!  Marketing miast i regionów – case studies.

  • Data aktualizacji: 2021-02-18 11:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 189 935