Kompendium wiedzy

Kompendium wiedzy o Parkach

Mapka

Mapka

Przyroda

Grafika przyrodyOgromne leśne przestrzenie ( 65% powierzchni parku ) mozaikowo urozmaicają łąki i pastwiska. Las ukrywa liczne młaki ...

[ czytaj więcej ]

Rezerwaty

Grafika rezerwatówRozporządzenie nr 64/99 Wojewody Podkarpackiego z dnia 31 sierpnia 1999r. Dz.Urz.Woj. Podkarpackiego nr 20 z ...

[ czytaj więcej ]

Aktualności

Konkurs Fotograficzny z Kulturą „Miejsca z duszą” – cerkwiska Karpackich Parków Krajobrazowych - wyniki.

W dniu 18.10.2023r. w siedzibie Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie ul. Trakt Węgierski 8a, 38-450 Dukla odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która wyłoniła laureatów w I Edycji Konkursu Fotograficznego z Kulturą „Miejsca z duszą” – cerkwiska Karpackich Parków Krajobrazowych.

Z uwagi na I Edycję i niewielką ilość nadesłanych prac serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników na rozstrzygnięcie konkursu, który odbędzie się 25.10.2023r. o godzinie 10:00 w siedzibie Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie, ul. Trakt Węgierski 8a, 38-450 Dukla.

Po wręczeniu nagród laureatom przewidziane jest zwiedzanie ekspozycji edukacyjno-przyrodniczej oraz warsztaty tematyczne: „Ptasia stołówka” – tworzenie kul zbożowo- tłuszczowych dla ptaków.  

Atrakcje

Grafika atrakcje

Multimedia

 do góry